Derya Uluğ - Canavar
Derya Uluğ Resmi Instagram Hesabı.
Derya Uluğ Resmi Youtube Kanalı.
Amazon ile satın al.
Derya Uluğ yeni şarkısı Canavar'a çektiği klip ile Instagram'ı salladı

Derya Uluğ single parçası olan Canavar'a çektiği klibi Instagram hesabından da paylaştı. 13 Ocak Cuma günü müzikseverler ile buluşan klip Youtube üzerinde NetD platformu çatısı altında yayınlandı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeni klibi ve şarkısı nedeniyle çok heyecanlı olduğunu dile getiren Uluğ'a takipçilerinden de yanıt gecikmedi. Derya Uluğ'un şarkılarıyla özdeşleşen göndermelere yeni klipte yer akan "Ensem ona dönük oraya konuşsun" sözü de Instagram'da paylaşılmaya başlandı.
Okyanus adlı şarkısıyla Youtube!da 100 milyon barajını aşan Derya Uluğ yeni single parçası olan Canavar'a çektiği klibi takipçilerinin beğenisini sundu.

Instagram hesabından yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu dile getiren güzel şarkıcı klipte emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Okyanus parçasında yer alan göndermeler sosyal medyada fenomen olurken şarkıda yer alan sözlerle ilgili popüler video uygulaması olan Scorp'ta başlıklar açılmıştı.

Yeni şarkısı Canavar'da da yine imalı sözler kullanan Uluğ'un parçasının içerisinde yer alan "Ensem ona dönük oraya konuşsun" kısmı Instagram'da paylaşılmaya başlandı.

Youtube üzerinde NetD platformu altında yayınlanan klip 1 saatlik sürede 40 bine yakın izlendi.

Uluğ'un Canavar adlı yeni şarkısının düzenlemesi Ozan Çolakoğlu tarafından yapılırken klibin yönetmenliğini Ulaş Elgin üstlendi.

Parçanın söz ve müziği ise Asil Gök ve Derya Uluğ'a ait.


reklam.
Derya Uluğ - Canavar
Oda FM'e merhaba de! hello@odafm.com
İstek Göndermek için tıklayın.
Derya Uluğ - Ne Münasebet
Yekta Atak
Ana Sayfa.
Bize Ulaşın.
Winamp ile dinle.
Sayfayı yenile.
Bize ulaşın.
TuneIn ile dinle.
Copyright © 2016 - 2018 odafm.com
Yakında.
Yakında.
IP: odafm.net - PORT:80
Yapılması gerekenler Deneme Tıkla
Ana sayfa.
Winamp ile dinle.
Yeni Pencerede dinle.
TuneIn ile dinle.
dört duvar arasında müzik
MOBİL'DEN DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
Whatsapp